Про компанію

Про компанію

Компанія МодульДом ™ була заснована в 2007 році. Основна наша діяльність – це модульне будівництво. Ми надаємо весь спектр послуг по проектуванню, розрахунках, будівництву і комплектації модульних будівель адміністративного, промислового і побутового призначення. Створюємо збірно-розбірні будинки будь-якої складності – від одного модуля до модульного містечка.

Нашою компанією було успішно створено і реалізовано більше 2000 різних проектів. За роки роботи ми накопичили достатньо знань і досвіду в сфері модульного будівництва, щоб запропонувати кращі і перевірені рішення для наших замовників. З початку роботи на ринку блок-модульних будівель головним принципом компанії було і залишається якісне виконання на всіх етапах виробництва, а найкращою нагородою – довіра клієнта.

Наша філософія

  • Висока якість продукції + прийнятні ціни.
  • Наявність всього асортименту.
  • Виготовлення та доставка модульних будинків в найкоротші терміни.
  • Оперативний розрахунок технічного завдання від клієнта – як правило, протягом 1 робочого дня.
  • Творчий підхід, гнучкість при реалізації складних проектів.
  • Прозорість виробництва – клієнт може сам контролювати виробництво в процесі виготовлення його замовлення
  • Постійний розвиток і модернізація виробництва відповідно до економічних нововведень
  • Розробка проекту згідно з індивідуальними побажаннями замовника.

Наше виробництво розміщено в критих ангарах великої площі, а адміністративний і технічний персонал – у власних офісних будівлях. Новітнє обладнання, передові технології і кваліфікований персонал – все це дозволяє в короткі терміни виробляти продукцію, яка нічим не поступається аналогам закордонного виробництва. При цьому ціни залишаються доступними і гнучкими для українського ринку.

Професійні конструктори компанії МодульДом зможуть розробити і втілити в життя індивідуальний проект будь-якої модульної будівлі з урахуванням всіх ваших побажань.

Наша компанія має експертні висновки на відповідність діючим вимогам, нормам і правилам пожежної безпеки конструкцій, складових частин і устаткування, офісно-побутового модуля, що випускається МодульДом ™.

Модульне будівництво будинків в Україні досить затребуване, адже сфера застосування таких будівель різноманітна. Такі об’єкти можуть використовуватися в багатьох промислових, будівельних і сільськогосподарських галузях, в торгівлі, туризмі – цей список постійно розширюється.

Будівництво житлових будинків або інших конструкцій з окремих готових блоків з обробкою і утепленням займає набагато менше часу, ніж капітальне будівництво будівель. Усередині модульних будинків можна закласти будь-які комунікації.

Збірні конструкції дуже мобільні – їх можна демонтувати, перевезти і далі використовувати за призначенням в іншому місці.

Модульне будівництво будинків – це технологія, яка використовується вже близько ста років. Такий метод дозволяє зводити будівлі в найкоротші терміни і з мінімальними затратами. Споруди мають невелику вагу, вони є компактними і зручними в експлуатації.

Блок-контейнери можуть використовуватися в якості окремих приміщень, а можуть застосовуватися для складання дво-, триповерхових будівель різної площі, аж до 1000м2.

Споруди можуть використовуватися в якості мобільних офісів, столових, тимчасового або постійного житла, дачних будиночків, готелів або хостелів, сховищ, блокпостів, КПП, торгових приміщень, санітарних модулів.

Понад 300 клієнтів щороку залишаються задоволені нашою продукцією. Довіру підтверджено постійними замовленнями і відгуками наших клієнтів. Більше відгуків ви можете подивитися на нашому сайті в розділі «Відгуки».

Необхідна консультація?
Подайте заявку на консультацію фахівця
або зателефонуйте нам по телефону
Наші замовники
Екскурсія по нашим об'єктам
Подайте заявку на екскурсію або
зателефонуйте нам по телефону