Модульні готелі

Модульні готелі під ключ купити в Києві, Україні

Для ведення готельного бізнесу ми пропонуємо модульні готелі під ключ купити в Києві, Україні. Це буде вигідне капіталовкладення в розвиток вашої справи. Даний вид готелів при наявності належного рівня сервісу забезпечує їх власників стабільним прибутком.

Завдяки невисокій вартості, а значить невеликому початковому внеску, модульні готелю забезпечать доходом своїх власників на більш ранньому етапі. Також вони вимагають мінімальну кількість обслуговуючого персоналу і мінімум витрат коштів на оплату комунальних послуг.

Саме тому, якщо ви вирішили зайнятися готельним бізнесом або розширити вже існуючий – купити модульні готелі під ключ в Києві, Україні буде відмінним рішенням.

Модульні готелі від МодульДом™

Купуючи модульні готелі від МодульДом™, ви також станете щасливим власником повного пакету послуг, починаючи від проектування, доставки і до остаточного монтажу. Як ви вже переконалися, наша компанія пропонує цілий комплекс швидкомонтованих будівель для будь-яких цілей і на будь-який смак, які повністю адаптовані до кліматичних умов України, щоб забезпечити тепло взимку і комфорт влітку.

Модульні готелі нашого виробництва забезпечуються повним набором необхідних комунікацій, а також вас і ваших клієнтів порадує чудове внутрішнє оздоблення. Залишається лише зайнятися розміщенням меблів для гідної зустрічі гостей.

Варіанти планувань

Проекти

Ціни на модульні готелі МодульДом™

У нас найдоступніші ціни на модульні готелі МодульДом ™, завдяки лояльній ціновій політиці нашої компанії. У порівнянні з капітальним будівництвом даний тип будівель обходиться в рази дешевше. Також варто звернути увагу на деякі чинники, від яких буде залежати підсумкова вартість.

При виборі будівлі вам варто звернути увагу на те, що ціна на нього буде залежати від:

  1. Площі та поверховості.
  2. Складнощі планування.
  3. Типу оздоблювальних матеріалів.
  4. Типів комунікацій та ін.

Також на ціну модульних готелів від МодульДом ™ можуть вплинути ускладнені планування та інші нестандартні рішення. Остаточна їхня вартість повністю залежить від вашого вибору.

Нехай модульні готелі від МодульДом ™ доставлять масу комфорту і задоволення вашим гостям, а вас забезпечать стабільним прибутком. Вдалих вам покупок!

Необхідна консультація?
Подайте заявку на консультацію фахівця
або зателефонуйте нам по телефону

Реалізовані проекти

Екскурсія по нашим об'єктам
Подайте заявку на екскурсію або
зателефонуйте нам по телефону