Модульні автомийки

Модульні автомийки під ключ купити в Києві, Україні

Ми пропонуємо вам модульні автомийки під ключ купити в Києві, Україні, декількох варіантів призначення і комплектації. Всі вони володіють деякими особливостями, але в підсумку порадують вас загальними властивостями, що їх об’єднують: низькими трудозатратами і високою пропускною здатністю.

Модульні автомийки проектуються нашими фахівцями з урахуванням оснащення їх усіма комунікаціями, готовими розведеннями для монтажу труб і прокладки кабелів, за рахунок чого в значній мірі знижуються грошові витрати на конструкцію. Також враховуємо індивідуальні побажання замовника.

Будь-яка модульна автомийка виготовляється на металевому каркасі, зовні обробляється металевим профілем з обов’язковим утепленням і гідроізоляцією. Внутрішній інтер’єр оформляється з урахуванням європейських стандартів, а також з використанням різних сучасних матеріалів.

Модульні автомийки за бажанням клієнта можуть комплектуватися додатковими модулями кафе, офісу та ін. Використовуючи всілякі варіанти блоково-модульного будівництва, наші клієнти можуть обзавестися будь-яким об’єктом на свій розсуд.

Наприклад, це може бути комплексний об’єкт, до якого буде примикати кафе, магазин, кімната відпочинку або господарський блок. Тому якщо Ви вирішили купити модульну автомийку під ключ в Києві, Україні – можете бути впевнені, що вона буде виготовлена ​​з урахуванням всіх Ваших побажань.

Модульна автомийка від МодульДом™

Модульна автомийка від МодульДом™ дозволить не тільки зекономити кошти, але й забезпечить Вас наступними перевагами:

  1. Швидкістю зведення. На відміну від капітального будівництва, Ви отримаєте швидкомонтовану модульну автомийку з таким же швидким введенням в експлуатацію.
  2. Мобільністю. Якщо Ви з якихось причин захочете змінити місце розташування модульної автомийки від МодульДом ™ – то переміщення здійснюється швидко і без заподіяння будь-якої шкоди конструкції.
  3. Індивідуальним зовнішнім виглядом. Модульні технології мають ряд особливостей, які дають можливість при використанні сучасних будівельних матеріалів впроваджувати різні архітектурні варіації автомийок з урахуванням побажань замовника.

Варіанти планувань

Проекти

Модульні автомийки самообслуговування

Модульні автомийки самообслуговування – це конструкції швидкого зведення, які забезпечені технічними модулями під обладнання і управління, а також системами оплати (можливо за бажанням клієнта).

В цьому випадку водієві забезпечується подача води і миючих засобів, і всю роботу по мийці автомобіля він виконує самостійно. В результаті чого, власник транспортного засобу економить гроші, так як ціни на таких мийках самообслуговування найдоступніші.

Ціни на модульні автомийки МодульДом™

Ціни на модульні автомийки МодульДом ™ вас приємно здивують, оскільки вони істотно нижчі, ніж на капітальні споруди. Протягом короткого проміжку часу Ви з мінімальними витратами станете власником готової модульної автомийки для відкриття або розширення свого бізнесу.

Якщо ви твердо вирішили стати власником відносно недорогої та функціональної модульної автомийки в Києві, або в будь-якій точці України від МодульДом ™ – то можете сміливо звертатися до нас, не втрачаючи даремно дорогоцінного часу.

Вдалих вам покупок!

Необхідна консультація?
Подайте заявку на консультацію фахівця
або зателефонуйте нам по телефону

Реалізовані проекти

Екскурсія по нашим об'єктам
Подайте заявку на екскурсію або
зателефонуйте нам по телефону